niedziela, 26 lutego 2017

czwartek, 23 lutego 2017

Kartkowanie u Inki - luty

U Inki w tym miesiącu tematem kartkowania jest kartka ze starej książki, papier nutowy, strona z gazety plus choinka. Ja jako bibliotekarka z wykształcenia, bibliofilka można powiedzieć że z dziada pradziada, nie wyobrażam sobie targania książek. 

poniedziałek, 20 lutego 2017

SAL krzyżykowy w ciemno - odsłona trzecia

Pora na trzecią już odsłonę SAL-u krzyżykowego w ciemno, którego organizatorem jest Ela. W tym miesiącu mieliśmy do wyboru dwa różne wzory, ja zdecydowałam się na biegnące serduszko. Sam wzór wyszyłam na początku miesiąca, ale jakoś nie miałam pomysłu jak wykończyć z nim kartkę. 

sobota, 18 lutego 2017

Liebster Award
Wczoraj otrzymałam bardzo miłe wyróżnienie - zostałam nominowana do Liebster Award. Nominację otrzymałam od Małgosi z bloga Papierowy Jarmark. Bardzo Ci Małgosiu dziękuję za to wyróżnienie :)

czwartek, 16 lutego 2017

Kartki Boże Narodzenie 2017 - luty

W lutym motywem przewodnim, który wyznaczyła nam Ula są pierniki. Temat bardzo słodki i przyjemny. Od razu zaczęłam szukać odpowiedniego wzorku na Pintereście i mój wybór padł na piernikową babeczkę.

poniedziałek, 13 lutego 2017

Zakładkowy Zawrót Głowy - MAKI

Jakiś czas temu Magda z bloga Hafty Magos zaproponowała wspólną zabawę, polegającą na wykonaniu jednej zakładki do książki w miesiącu. I ja postanowiłam się bawić wspólnie z dziewczynami. Zakładki będę robić techniką decoupagu.

piątek, 10 lutego 2017

Magiczne Fuksje #1

O Magicznych Fuksjach pisałam już w swoich planach hafciarskich na ten rok. Pisałam również, że wstępnie mam je wyszyć na zamówienie, i owszem Magiczne Fuksje powstają na zamówienie Pani Bogusi. Później mają być prezentem dla Jej córki i pojadą do Hiszpanii.

wtorek, 7 lutego 2017

Kartka na 30. urodziny

W styczniu mój znajomy obchodził swoje 30. urodziny. Z tej okazji powstała taka skromna karteczka. Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo zrobić kartkę dla mężczyzny. Trochę się nagłowiłam, ale w ostateczności z efektu końcowego jestem nawet zadowolona.

Wiosenne candy w Krzyżykowym Szeleństwie

Z okazji 700. posta Kasia z Krzyżykowego Szaleństwa zorganizowała u siebie na blogu Wiosenne candy. Zapisy trwają do 20 marca, ja się już zapisałam i Was również do tego namawiam :)

Moje odpowiedzi na zadane przez Kasię pytania:

1. Najchętniej wyszywam na kanwie 16ct, 18ct, 20ct, kolor i marka nie grają wielkiej roli.
2. Haftuję muliną DMC.
3. Oprócz haftu próbuję swoich sił w scrapbookingu i trochę w decoupagu.

niedziela, 5 lutego 2017

sobota, 4 lutego 2017

Woreczkowo

Woreczki na suszoną lawendę zamówiła moja dobra znajoma. Wytyczne były bardzo proste. Trzy woreczki z motywami kwiatów, nie ważne jakimi. Przy wręczaniu okazało się, że idealnie trafiłam ze wzorem na bratka trójbarwnego, bo jest to jeden z ulubionych kwiatów Tereni.

środa, 1 lutego 2017

UFOK-owe podsumowanie stycznia i nagroda od Brodziszka

Czas na styczniowe podsumowanie pracy nad moim UFOK-iem. Nie przybyło bardzo dużo krzyżyków, bo w sumie nad haftem siedziałam tyko przez ostatni tydzień. Ale zawsze to jednak coś :)